
- Tämä tapahtuma on mennyt.
Bookers x Helga: Myynnin Afterit
07.04.2022 KLO 17:00 - 19:00
Vapaa
Tämä tapahtuma järjestetään kaupallisena yhteistyönä yhdessä Bookers Group Oy:n kanssa!
Tervetuloa Myynnin Aftereille!
Oletko kiinnostunut myynnin alan töistä, joko koulun ohelle osa-aikaisesti tai huippumyyjän urasta valmistumisen jälkeen? Jos mietit vähääkään, niin nyt on oivallinen mahdollisuus oppia uutta sekä saada jalkaa oven väliin!
Bookers on Suomen ensimmäinen ja ainoa myyntipalveluyhtiö, joka työllistää yli 250 myynnin ammattilaista. Bookers koostuu kahdesta liiketoiminta-alueesta: myyntiä ulkoistettuna asiantuntijapalveluna tarjoavasta Myyntipalvelut-liiketoiminnasta ja Suomen johtavasta ajanvarauksiin erikoistuneesta yksiköstä, Booking-liiketoiminnasta.
Myynnin Afterit
Mitä?
Bookers järjestää yhdessä Helgan kanssa Myynnin Afterit nimisen maksuttoman tapahtuman. Tilaisuus aloitetaan käymällä läpi etämyyntiä modernin myynnin aikakaudella ja lopussa on tarkoitus verkostoitua sekä jakaa kokemuksia. Tilaisuus on siis erinomainen mahdollisuus oppia uutta, verkostoitua sekä tutustua Bookersiin jopa potentiaalisena työnantajana!
Tapahtuman aikana tarjolla on salaattibaari sekä juomatarjoilu (viini + alkoholiton).
Milloin ja missä?
Tapahtuma järjestetään 7.4. kello 17:00. Lokaationa on Bookersin toimisto Sörnäisissä osoitteessa Lintulahdenkuja 10.
Kenelle?
Tapahtuma on suunnattu myynnistä kiinnostuneille tradenomiopiskelijoille.
Miten voit osallistua?
Tapahtuma on maksuton, mutta paikkoja on rajattu määrä. Toimi siis ripeästi ja varaa oma paikkasi! Ilmoittautuminen tapahtuu kide.app:n kautta täältä.